Beauty

Beauty
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Beauty
156 izlenme
Irkçılığın gündemde olduğu bir dönemde siyahi birey olmanın zorluğunun üstüne bir de siyahi kadın olmak, yaşamı daha da zorlaştırıyor maalesef. Bu zorlukların içinde doğan Beauty ona bahşedilen yeteneği şarkı söylemeyi dünyaya duyurabileceği bir yerde çalışmak ister. Sesinin eşsiz güzelliği ve kendine has tarzıyla oldukça farklı olan Beauty onca artılara rağmen rengi ve cinsiyetinden dolayı uğrayacağı ayrımcılıktan çekinse de vazgeçmeye hiç niyeti yok. Şans onunla gelir ve bilinen bir yer ona kayıt için teklif gönderir. Fakat bu sefer Beauty sesini ve kimliğini korumak için mücadele etmek zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.