Battle: Freestyle

Battle: Freestyle
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Battle: Freestyle
79 izlenme
Amalie gelecek vaad eden bir dansçıdır ve bu konuda da oldukça başarılıdır. Amalie sıkı takım çalışmasını ve her zaman hayal ettiği Fransa Global finallerini kazandığında buna inanamaz. Ancak Amalie sonunda başarmıştır ve uzun zamandan bu yana yaptığı çalışmalar da meyvesini vermiştir. Bu finalleri kazanması bir yana bu finallerde yer alması bile çok ama çok önemlidir. Fakat Amalie hayatının bu en önemli döneminde farklı sorunlarla karşılaşmaya başlar. Bu sorunların en başında ise uzun zamandır göremediği annesi ve büyük bir sevgiyle bağlandığı erkek arkadaşı Mikael arasında seçim yapmak zorunda oluşudur. Acaba Amalie her şeyin sonunda kimi seçecektir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.