Batman: Kara Şövalye Dönüyor 2.Bölüm

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Batman: Kara Şövalye Dönüyor 2.Bölüm
Gotham kendi yeni bir tehlike ile burun burunadır ve bu tehlikenin adı ise yine mutantlardır. Bu yüzden yeniden Kara Şövalye aradan geçen on yıla rağmen Gotham’a dönmek zorunda kalır. Fakat Kara Şövalye’nin bu geri dönüşü özellikle Joker’ın hiç hoşuna gitmez ve Batman ile kıyasıya bir savaşa hazırlanır. Bu sırada Batman uzun zamandır kontrolü altında olan bir çeteyi bu mutant savaşında kendi saflarına da çekmiştir. Tüm bunlar olurken Batman’e karşı hükümetin takındığı tavır nedeniyle de Iron Man artık Batman ile savaşmak zorunda kalacaktır. Bir yanda Joker ve diğer yanda Iron Man ile kapışması gereken Batman’i zor zamanlar beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.