Batman: Ejderha’nın Ruhu

Batman: Soul of the Dragon
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Batman: Ejderha’nın Ruhu
1970’li yıllarda dövüş ustası bir öğretmen ortalıktan kaybolur. Batman de dahil olmak üzere öğretmenin yetiştirdiği parlak ve özverili öğrencileri onu aramaya başlar. Batman, Bronz Kaplan, Lady Shiva ve Richard Dragon aynı dertten muzdarip olduklarını ve aynı kişiyi aradıklarını fark ettiklerinde bir araya gelirler. Onları eğiten, dövüşmeyi öğreten ustaları bir yılı aşkın süredir gizemli tesadüflerle beraber kayıptır. Lanetli birtakım kalıntılar, ölmüş olan öğretmenlerinin sırrını ortaya çıkartmıştır. Bu kaybın ardından Batman ve önceki öğrenciler, öğretmenlerinin öldürülmesine sebep olan bu tehlikeli kalıntıyla yüzleşmek zorunda kalır. Bu laneti ve beraberinde getirdiği iblisleri öldüren Batman ve ekibi lanetin sebep olduğu mistik kapıyı kapatamazlar. Bu iblisin boyutuna açılan kapıyı kapatmak için Bruce iblisin boyutuna geçer.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.