Bataklıktaki Ev

A House on the Bayou
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Bataklıktaki Ev
265 izlenme
IMDb: 5.4
Jessica ve John ilişkileri sallantıda olan evli bir çifttir. Evliliklerinin mutlu günlerinden kalan meyvesi olan kızları Anna da onlara eşlik etmektedir. Evliliklerinin iyi olmayan bu gidişatı onları üzmektedir. Buna bir çözüm olması ümidi ile küçük bir tatil kaçamağı için sessiz sakin kırsal bir bölge bulup oraya gitmeye karar verirler. Bunun için Louisiana'nın kırsalında bulunan bir malikaneyi seçerler.Anna önceleri evi pek beğenmez ancak sonra ısınacaktır. Ancak herşey bekledikleri gibi gitmez. John ve Anna market alışverişi yapar ancak kasadaki yaşlı adam fişe tedirgin edici bir mesaj yazmıştır.Market sahibi olan yaşlı adamın torunu Isaac kendini ve dedesini eve davet ettirir.Onları ziyarete gelen komşuları, kafalarını toparlamaları gereken bu çiftin aklını daha da karıştırmıştır. Şeffaf bir ilişki yaşamayı isteyen çift beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan karanlık sırlar ile uğraşmaya başlarlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.