Başlangıç

Inception
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Başlangıç
298 izlenme
IMDb: 8.8
Rüyalarımızı bilinçaltımız nasıl inşa eder? Rüyalarımızı kontrol etmemiz mümkün mü? Hafızalara kazınacak olan sahneleri ile inception bizi rüyaların dünyasına götürüyor. Dom cobb zihnin derinliklerinden yani rüya anlarında bilinçaltından değerli sırları çalan profesyonel bir hırsız. Öyle ki uzman bir ekibi dahi var. Ancak ekip yeni bir deneyime açılan tehlikeli bir kapıdadır. Bu kez rüyadan değerli olanı çalmak değil oraya istediklerini bırakmayı deneyeceklerdir. Kahramanımız kefaret ödemek ve kaybettiklerine kavuşmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. İşler iyice karışmaktadır, rüyalar ve gerçekler iç içe geçer. Dom Cobb, son işi olan japon iş adamı Saito’nun bilinçaltında ölen karısı ile karşılaşınca adeta yönünü kaybeder. Düşman ise pusuda beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.