Elsewhere

Elsewhere
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Elsewhere
235 izlenme
IMDb: 5.9
Bruno ve karısı mutlu bir çift ve birbirlerine deli gibi aşıklardır. Karısının ölümünden sonra Bruno üzücü bir yıkım içine girer ve iç dünyası çökmüş bir hale gelir. Bruno bu süreçte eşiyle beraber kendi elleriyle inşa ettikleri sahil kulübesine umutsuzca bağlanır. Anılar,hatıralar derken uzun bir süre oradan ayrılmayı hiç düşünmemiştir bile.Ancak kayınpederi tarafından sahil kulübesi elinden alınır ve kahramanımız evden çıkartılır .Akrabalarının da bu olayda rolü olduğunu öğrenen Bruno olayları asla kabullenemez. Kulübesini geri alınması imkansız dahi olsa tüm engelleri aşacak yok edecek ve ona tekrar sahip olacakmışcasına büyük bir çaba içerisine girecektir. Çünkü kahramanımız bu savaşı vermeye yemin etmiştir ve pes etmeyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.