Barınak

Sanctuary Population One
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Barınak
Film genç idealist olan Ethan’ın dünyada hızla yayılan virüs yüzünden ailesinden ayrı kaldıktan sonra onları bulmasını konu alır. Dünya bu virüs yüzünden büyük hasar görür ve hızla ölmeye başlar. İnsanlar da aynı şekilde hem hızla kirlenen dünya hem de yayılan virüs yüzünden durumları kritik bir şekilde kötüleşmeye başlar. Durmadan dünyaya çarpan cisimler nedeni ile de kendilerine dikkat etmeli ve virüslü olan kişilerden sakınmalıdırlar. İnsanlar karşılarına çıkan birini görünce saldırgan davranıp kavga ediyorlardır. Aralarında gruplaşmalar sağlıyor ve tek gördükleri kişileri rahatsız ediyorlardır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.