Bana Kahraman Olduğum Söylendi

Billy Lynn's Long Halftime Walk
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Bana Kahraman Olduğum Söylendi
20 izlenme
Wfilmzile ailesinin sizler için seçmiş olduğu bu 4k formatındaki filmde Lynn adındaki bir adam Irak’ta savaşmakta olan bir adamdır. Fakat beklenmedik bir operasyon yüzünden Lynn neredeyse tüm ekibini kaybettiğinde ülkesine yani Amerika’ya geri gönderilir. Fakat olaylar böyle bitmez ve Lynn’dan ülkedeki ordu desteğini arttırması için tüm ülkeyi dolaşması ve böylelikle asker toplamak amacıyla etkinlikler düzenlenmesi istenir. Bu isteği yerine getirmeyi amaçlayan Lynn’in tur süreci boyunca yaşananlar göz önüne geldiğinde onu farklı olaylar beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.