Bağlar

Lacci
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Bağlar
256 izlenme
Domenico Starnone'nin romanından uyarlanan Luchetti, Napoli ile Roma arasında ve 1980'lerin başından günümüze kadar bir ileri bir geri giderek, zaman kayması bir yapıyı kendinden emin bir şekilde geziyor. İşte Aldo, çocuklarıyla birlikte korkunç bir hafta sonu ziyareti sırasında bir kafede oturmuş, gazete muhabirlerinin dünya hakkındaki düşüncelerini sormak için nasıl aradıkları hakkında övünüyor ve çocuklarını da soru sormaya bir şekilde davet ediyor. Daha sonra yine sönük bir yaşlı adam olarak eve döndüğünde lüks dairesinin soyulduğunu öğreniyor. Tüm bu karışıklık ve kargaşanın ortasında, mevcut durumunu ortaya çıkarmak biraz zaman almaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.