Badava Rascal

ಬಡವ ರಾಸ್ಕಲ್
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Badava Rascal
205 izlenme
Hindistan yapımı olan filmde baş kahramanımız Shankara, bir otomobil sürücüsünün ve sevecen bir annenin oğludur. Maddi olarak orta sınıf bir ailede büyüyen temiz kalpli bir gençtir. MBA 'dan iyi derece ile mezun olmasına rağmen ekmeğini taştan çıkararak kazanma hevesinde olduğu için otomobillerle ilgili yarı zamanlı bir işte çalışarak para kazanmaya çalışır. Etrafında sevdiği ve onu seven gerçek birkaç dostu bulunur. Bunlar onun ikinci ailesidir. Birgün yolları bir politikacının kızı olan Sangeetha ile kesişir ve harika giden ilişkilerinin sonunu evlilik ile taçlandırmaya karar verirler . Ancak yaşadıkları bir olay onları birbirinden aniden uzaklaştıracaktır. Karıştığı bir sokak kavgasından sonra ise bir kabadayı çetesi Shankara' yı bir arkadaşı ile birlikte kaçırıp esir alırlar. Shankara' nın başına gelen heyecanlı dakikaları izlerken Hindistan'ın orta sınıfına ait toplumsal ve manevi değerlerine de tanık olmuş olacağız.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.