Baby Money

Baby Money
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Baby Money
76 izlenme
Genç ve talihsiz bir kadın, bebek beklemektedir. Bebeğin geleceği için paraya ihtiyacı vardır ve yakında anne olma hayali kuran kadın yanlış bir karar verir. Önemli bir meblağ para için haneye tecavüz ile yapılacak bir soyguna karışacaktır. Bu ev istilası kan gölüne dönen bir davaya dönüşür. Ayaktakımı olarak gelen bir grup kaçak büyük maaş günlerinde onları alacak şoförü bekleyene kadar hamile ve korkmuş kadının evine sığınırlar. Baby Money, baş karakterleri polisiye bir filmden etkilenilmiş, gerçek dünyaya karşı defalarca mesajlar veren bir gerilim filmidir. Filmin gergin fakat hızlı temposu kimi zaman beklenmedik hamleler de içermektedir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.