Babamın Ejderhası

My Father's Dragon
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Babamın Ejderhası
My Father’s Dragon, Elmer adında bir çocuğun genç bir ejderhayı kurtarmak için çıktığı maceralı yolculuğunu anlatan fantastik bir animasyon filmidir. Elmer, annesiyle birlikte taşındığı yeni şehirde birtakım zorluklarla karşılaşır. Yalnız kalmak ve düşünmek isteyen Elmer, bir kedinin ona yardım edebilecek bir ejderhanın olduğunu söylemesi üzerine Vahşi Ada’ya yolculuk planları yapar. Elmer, Vahşi Ada’ya kaçar ve adadaki genç ejderhayı bularak adayı kurtarmak için planlar yapar. Wfilmizle ile izleyeceğimiz macera dolu serüvende Elmer ve genç ejderha arasındaki dostluk daha da büyür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.