Aynı Yıldızın Altında

The Fault in Our Stars
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Aynı Yıldızın Altında
163 izlenme
Hazel henüz on altı yaşında olmasına rağmen kanser hastalığı ile boğuşmaktadır. Hazel’in hastalığı o denli ilerlemiştir ki Hazel artık oksijen tüpü ile gezmek zorundadır. Ancak Hazel bu hastalıkla savaşırken kendine de iyi bir terapi grubu bulmuştur. Hazel bu terapi grubunda ise Augustus adındaki genç biriyle tanışır. Augustus ile Hazel ise kısa sürede hastalıklara ve ölüm korkusuna rağmen yakınlaşırlar. Hatta Augustus ile Hazel bir araya gelirler ve Hazel’in hayali olan bir maceraya da birlikte çıkarlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.