Ay’ın Sırrı

Moonwalkers
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Ay’ın Sırrı
107 izlenme
1960’lı yıllarda hükümetler, dünyaya karşı güçlerini uzaya ulaşarakkanıtlamaya çalışmaktadır. Zamanın en büyük iki rekabetçisi olan Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyetler Birliği, bu konuda kıyasıya bir mücadele halindedir. ABD, ne pahasına olursa olsun Ay’a insan gönderecektir. Ancak ne olur ne olmaz ikinci bir plan yapan hükümet, eğer görevinde başarılı olamazsa insanlara sahte bir uzaya gidiş görüntüsü sunmayı planlar. Bunun üzerine ünlü yönetmen Stanley Kubrick ile anlaşması için görevlendirilen CIA ajanı Tom Kidman’ın, Kubrick’in menajeri değil de; menajerinin kuzeni Jonny ile görüşmesi, işlerin sarpa sarmasına neden olacaktır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.