Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Avengers: Infinity War
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Avengers: Sonsuzluk Savaşı
Iron Man ve Kaptan Amerika arasında yaşanan gergin olayların ardından, birlikten kopan kahramanlar bölündüler, kendi yandaşlarıyla maceralarına devam ettiler. Ancak öyle bir tehlikenin doğumu başlamıştı ki dünyayı korumanın tek yolu yeniden bir olmak, ortak bir gücün altında toplanmaktı. Kozmik gölgeler yeni ve baş edilmesi çok zor bir tehlikeyi saklıyordu. Giderek yaklaşan karanlığın yani Thanos’un tek bir amacı vardı. Hayal bile edilemez, galaksiler arası bir gücün tek sahibi olmak. Gerçeklik onun çarpık ve despot iradesine göre yeniden şekillenecekti. Farklı yerlerde farklı güçlerce saklanıp korunan altı Sonsuzluk Taşına sahip olmak için harekete geçen Thanus, intikamcılar ve müttefiklerini korkunç bir kaosun içine çekecekti. Dünya’nın kaderi ve varoluş hiç bir tehlike karşısında bu kadar bilinmez olmamıştı. Yapılacak tek şey tüm güçleriyle Thanus’a karşı koymaktı.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.