Auggie

Auggie
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Auggie
166 izlenme
Felix Greystone adında bir mimar, çalıştığı şirketten erken emekli olmak zorunda kaldığında; bu süreçte ne yapacağını bilemez. Şirketten ayrılırken kendisine bir sanal gerçeklik gözlüğü verilen Felix, evde geçirdiği her gün kendini daha da yalnız hissetmeye başlar. Karısının iş yerinde aldığı terfi ve kızı Grace’in sevgilisiyle olan ilişkisinin ciddiye gitmesiyle birlikte Felix’in yalnızlık hissi de tavan yapar. Bunun ardından son çare olarak kendisine verilen sanal gerçeklik gözlüğünü kullanmaya karar veren Felix, henüz bu gözlüğün ona getireceği tehlikelerden habersizdir. Gözlüğü kullanmaya başlayan Felix, bir süre sonra Aggueie adında güzeller güzeli bir kadınla karşılaşır. Kendisinden başka kimsenin görmediği bu kadınla gün geçtikçe daha da yaklaşan Felix, artık onu bir takıntı haline getirmeye başlar. Felix, Aggueie’e yaklaştığı her an kendi gerçekliğinden uzaklaşmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.