Athena

Athena
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Athena
64 izlenme
Film dışlanmış 3 kardeşin hakiyesine odaklanmaktadır. Bir gün beklenmedik bir şekilde kardeşlerin en küçüğü polisler tarafından öldürüldüğünde olaylar patlak verir ve bir kaos ortaya çıkıverir. Kaosun merkezinde küçük kardeşleri ölen iki abi yer almaktadır. Onlarında ve athena konutlarında yaşayan insanların tek istediği masum bir çocuğu kimin öldürdüğünü bulmak ve cezasını vermektir. Polisler direndiğinde bir grup insanda buna boyun eğmez ve hiç beklenmedik bir şekilde ortaya kaos çıkar. Gecenin saatleri ilerledikçe olay bir hayatta kalma savaşına döner.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.