Astral Boyut

Astral
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Astral Boyut
Film Alex adında bir metafizik öğrencisinin annesinin ölümünden sonra yaşadıklarını konu alıyor. Üniversitede öğrenciyken ve annesine oldukça bağlı olan Alex bir gün beklenmedik bir şekilde annesini ölüm haberini alır. Bu durum karşısında adeta mahvolur ve günlerce bunalıma giren Alex durumu bir türlü kabullenemez ve ne yapacağını bilemez. Daha sonra aklına bir fikir gelir. Annesiyle astral seyahat yaparak tekrardan karşı karşıya görüşme fikri ve onu bir kezde olsa görebilme fikri. Bu fikrin gerçek olabilme ihtimali Alex’e bir umut verir. Alex sonunda astral seyahat yapmaya karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.