Aşkların En Sevimlisi

Parada serc
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Aşkların En Sevimlisi
85 izlenme
Magda işi için elinden geleni yapan bir kadındır. Bir gün Magda’nın görev için bir yere gitmesi gerekir. Yapacağı bu iş kariyerine katkıda bulunacak türden bir iştir. Magda hazırlanıp gitmesi gereken yere gider. Burada oldukça karizmatik ve çekici bir adam olan Krzysztof ile tanışır. Krzysztof yalnız yaşayan bir babadır. Bir oğlu ve köpekleri ile birlikte çok mutlu bir yaşamları vardır. Magda’nın bu ailenin bir anda içlerine girmesi ne gibi şeylerin doğmasına neden olacak? Sorunlardan en büyüğü ise Magda’nın köpeklere olan alerjisidir. Magda buna rağmen bu aile ile güzel bir ilişki kurmayı başarabilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.