Aşk ve Dondurma

Love & Gelato
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Aşk ve Dondurma
172 izlenme
Lina babasını tam on altı yıldır görmemiştir ve bunun nedenini de tam olarak bilmemektedir. Fakat annesinin son istediği şey kızının babasını tanımasıydı ve bu yüzden de Lina kendisini bir anda babasının bulunduğu yerde yani İtalya, Toskana’da bulur. Lina bu yolculuğu ya da babasını tanımayı istememektedir çünkü ona göre babası onu ve annesini terk etmiş ve bir daha da arayıp sormamıştır. Fakat işler hiç de Lina’nın düşündüğü gibi değildir ve Lina uzun yıllardır saklanan bir sırrı da ortaya çıkarmak üzeredir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.