Aşk Doktoru

Hitch
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Aşk Doktoru
179 izlenme
Hitch, New York’ta yaşayan, en basit anlamıyla bir aşk doktorudur. Hitch, birçok erkeğe ilişkileri sırasında yardım etmektedir. Hitch, ilişkilerinde zorluk yaşayan, karşı tarafı anlayamayan erkeklere, ilişkilerini geliştirebilmeleri için tavsiyeler vermektedir. Hitch, kendisinden yardım isteyen bütün erkeklere sağlıklı ve mutlu bir ilişki vermiştir. Bir gün, sıradan bir muhasebeci olan Albert, Hitch’ten yardım ister. Albert, Allegra Core isimli ünlü bir kadına aşık olmuştur. Hitch, Albert ve Allegra’nın ilişkisini düzeltmekte zorlanmaya başlar. İşinde ilk defa zorlanan Hitch, bu sırada başka bir kadına da aşık olur. Başkasına aşık olan bir erkeğe tavsiye vermeye çalışırken, aynı zamanda kendisinin de aşık olması, Hitch’in işlerini oldukça zorlaştırmaktadır. Hitch, başka erkeklere verdiği tavsiyeleri kendi ilişkisinde uygulamakta zorlanır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.