Aşk Dalgaları

Pod Wiatr
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Aşk Dalgaları
271 izlenme
IMDb: 5.2
On sekiz yaşında bir genç olan Ania ailesiyle tatile gider. Yolda bir sürü genç taşıyan bir karavanın yanından geçerler. Ania ve Michal pencereden birbirlerini görür. Bu andan itibaren, olası bir aşk hikayesinin önü açılmış olur. Ania ve ailesinin kaldığı tatil yerinde Michal garson ve uçurtma sörfü antrenörü olarak çalışmaktadır. Ania, kendi dünyasını Michal’a açar ve kendi mutluluğu ile huzurunu plaj hayatında keşfetmeye başlar. Depresyondan yeni iyileşmeye başlayan Ania, her zaman kendi karışıklıkları içinde yaşamakta ve bu durum babasını Ania’nın akıl sağlığı konusunda endişelendirmektedir. Bu tatil, ilk defa aşık olması ve etrafındaki insanların değerini daha iyi öğrenmesiyle Ania’yı iyileştiren bir tecrübe olarak gerçekleşir. Zengin bir ailenin kızının yerel bir erkeğe âşık olması hikayesi her ne kadar klişe olsa da, “Into the Wind” bu klişeye kendisinden parçalar serperek emsalsiz bir yapım olmayı başarmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.