Argentina, 1985

Argentina, 1985
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Argentina, 1985
34 izlenme
Wfilmizle farkı ile sizlere sunulan filmde Arjantin’de zor geçen hayatlar anlatılmaktadır. Arjantin diktatörlükle yönetildiğinde ve bu sırada Arjantin mahkemelerinde işlenen usulsüzlükleri konu alan filmde daha sonra bu olaylara dur diyecek bir avukat ekibi ortaya çıkar. Bu avukat ekibinin önderliğini yapan isim başsavcı Julio’dur. Julio yanına aldığı ekiple beraber askeri liderleri mahkeme önünde yargılayabilecek gücü bulur. Fakat bilmediği şey bunun ne kadar tehlikeli sonuçları olacağıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.