Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak

Apollo 10½: A Space Age Childhood
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak
Uzaya insanoğlunun ayak basmasından bu yana insanoğlu hem uzayla hem de özellikle NASA ile çok yakından alakadar oldular. Bu filmde ise bu ilgi ve alakanın iki farklı tarafları incelemekte. İlk taraf bu olaya bilimsel bakış açısı getiren taraftır. İkinci ve film için olan taraf ise bu olaya küçük bir çocuğun bakış açısını yansıtmaktadır. NASA’nın başarısını gören ve bu başarıya hayran olan küçük çocuk bir gün kendisi de uzaya gitmeyi hatta uzaya gitmekle kalmayıp aynı zamanda yeni galaksiler keşfetmeyi istemektedir. Konu işleyişi ise bu noktadan sonra başlar ve bu küçük çocuğun ne inandığı hayallerinin gerçek olabileceğine inanma noktasına gelişi anlatılır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.