American Refugee

American Refugee
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
American Refugee
236 izlenme
IMDb: 3.8
Amerika’da sıkı yönetimin ilan edildiği ve anarşinin sokaklarda kol gezdiği dönem. Grek ve Halen Taylor çifti kendilerini bu dış dünyanın etkilerinden korumak için kendilerini gizlemek istemişlerdir. Dışarıda silahlar patlıyor halk bir birbirini vuruyor ve hükümet buna sessiz kalmak zorunda kalıyordu. Grek ve Halen son çare olarak komşularının sığınaklarına yerleşmek istemişler ancak bir müddet bunu düşünmüşlerdi. Çünkü komşularının psikolojik sıkıntıları vardı. En sonunda kendisini çaresiz bulan çift komşularının sığınaklarına saklanmış ve hayata tutunmaya çalışıyorlardı. Ancak hiçbir şey umdukları gibi gitmedi. Çünkü komşuları onları resmen esir almıştır. Merhametine kaldıkları komşularını sadece kendilerini işe yarar olarak gösterebilirlerse hayatta kalabileceklerdi. Dram ve gerilimin hat safhada olduğu bu film konusu itibari ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir yapımdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.