Amelie

Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Amelie
197 izlenme
Amélie, hastalık hastası, bahçe cücelerine inanan başarısız bir yazar olan babası tarafından büyütülmüş kendi fantastik dünyasında yaşayan çok kırılgan genç bir kadındır. Büyüdüğünde Paris’e gelir ve garson olarak çalışmaya başlar. Küçük dairesinde ondan önce oturan kiracıya ait bir şeyler bulduğunda onları sahibine ulaştırmaya karar verir. Eski kiracıdan gördüğü tavır o kadar hoşuna gider ki insanları mutlu etmek hayatının ilk önceliği olur. Bir müddet birilerini mutlu etmek için elinden geleni yapar ancak bir süre sonra kendi mutluluğunu hiç umursamadığını fark edince bakış açısını değiştirmeye karar verir. Hayata karşı daha tutkulu olması ve hayalini kurduğu aşkı bulmak için çabalaması gerektiğini fark eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.