Ambulans

Ambulance
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Ambulans
178 izlenme
İki soyguncu, soygunları ters gidince bir ambulans kaçırırlar. İki kardeş ailelerinin tıbbi faturalarını ödemek için banka soygununa başvururlar. Amy’ nin kanser teşhisi, çiftin maddi gücünün sınırlarını fazlasıyla zorlamaya başlamıştır. Hasta karısının acilen ihtiyaç duyduğu pahalı ilaçları almak için başka bir yol bulamaz. Geveze ve anlaşamadığı kardeşinin yardımına isteksiz bir şekilde başvurmak zorunda kalmıştır. Bu alakasız ikilinin giriştiği soygun çok yanlış gider ve ikili, bankanın çevresini gözleyen SWAT ekibinden kamufle olarak kaçmak için bir ambulansı kaçırırlar. Bu sırada davaya Danny’nin eski bir arkadaşı olan FBI ajanı atanmıştır. Gerilimli kaçış yolculuğu iki uyumsuz kardeş arasındaki çatışmaları tekrar gündeme getirir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.