Amanat

Аманат
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Amanat
106 izlenme
Tarih severler buraya. Bu filmde 1800'lü yılların çatışma dolu yıllarına giderek tarihe de bir dokunuş yapacağız. O dönemlerde devam etmekte olan kanlı Kafkas Savaşı esnasında İmam Şamil, oğlu Cemaleddin'i, Rus İmparatorluğu'na rehin olarak vermek zorunda kalır. Bu rehinelere Amanat denmektedir. Cemaleddin, Rusya'da, Harbiye Ordusu'nda eğitim görmeye başlar ve başarılarından dolayı teğmenliğe kadar rütbesini yükseltmeyi başarır. Artık güven toplamış olan bir ordu mensubudur. Daha sonrasında ise ordunun başında bulunan General Lenin'in kızı Elisabeth Olenina'ya âşık olur. Tam Onunla evlenme hayalleri kurmaya başladığı sırada babası İmam Şamil, Cemaleddin'i geri almak için Rusya'ya sefere çıkar. Peki şimdi Cemaleddin ne yapacaktır?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.