Alone Wolf

Alone Wolf
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Alone Wolf
177 izlenme
Bu yapıt, bizlere psikolojik bir vakayı ve bu vakanın kendini nasıl bir dizi gerilim içinde bulacağını anlatıyor. Jonathan tek başına yaşamaktadır. Ne ailesi ne de bir arkadaşı ona eşlik etmektedir. Aslında bu yalnız kalmaktan kaynaklanan bir tek başınalık değil, kendi tercihinden gelen bir yaşam biçimidir. Onu buna iten şey ise içinde yaşadığı bazı korkulardır. Bu korkular öylesine büyük ve ciddi boyuta ulaşmıştır ki , Jonathan artık kendisini tamamen eve kapatıyor, asla dışarıdaki insanlarla muhatap olmuyordu. Hatta yemek içmek gibi hayati aktiviteleri yapabilmek için de dışardan sipariş veriyor ve bunu dahi hic kimseden yüzyüze teslim almıyordu. Bunlar da dahil tüm görüşmelerini kameralar aracılığı ile yapıyordu. Ancak bir gün evinin önünde gerçekleşen ve Jonathan' ın şahit olduğu kötü bir olay ve de annesinin ölüm haberini alması, onun mecburen evden çıkmasına sebep olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.