Alice in Panchalinadu

ആലിസ് ഇൻ പാഞ്ചാലിനാട്
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Alice in Panchalinadu
63 izlenme
Alice Panchalinadu’da, Alice adındaki genç bir kızın köylülerce şeytani güçler tarafından ele geçirildiği düşünülen, Idduki’deki, Pachalinadu köyüne gitmesinin ardından başına gelen ürkütücü olayları konu alıyor. 1968 yılında Vietnam Savaşı devam etmekteyken, Mill Valley isimli sıradan bir kasabada yaşayan bir grup asi genç; yeni arkadaşlarıyla birlikte 19. yüzyılın sonlarında bir malikanede esrarengiz şekilde hayatını kaybeden Sarah Bellows’un hakkında söylenen hurafelere kulak misafiri olurlar. Söylenene göre bu malikane karanlık güçlerin etkisi altındadır ve Sarah’ın ölümüne bunlar sebep olmuştur. Malikaneye giden grup, hiçbir şeyi ciddiye almazken gruptan bir kız olan Stella Nichols; Sarah’a ait olduğu ve evde bulunan herkesin nasıl öldürüleceğini yazan bir kitap bulur. Bunun ardından grup, hayatlarının en kötü dakikalarını yaşayacaklardır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.