Alice Fades Away

Alice Fades Away
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Alice Fades Away
113 izlenme
Yaşadığı trajik olayın ardından Alice Sullivan, kendisi gibi travma sonrası stres bozukluğu yaşayan ve geneli II. Dünya Savaşı’ndan sağ çıkmayı başarmış insanlara bakan amcasının çiftlik evinde yaşamaktadır. Burada kısa süre içerisinde sağlığına kavuşan Alice’i, geçmişinden gelen çok daha büyük bir tehlike beklemektedir. Geçmişindeki bu gizemli adam Alice’in yerini bulmuş ve onun yakalaması için bir katil tutmuştur. Holden isimli bu adam, Alice’in oğlu Logan’ı aramaya geldiğinde sadece Alice değil; çiftlikte yaşayan herkes tehlike altında kalacak ve büyük bir çıkmaza sürüklenecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.