Ali Wong: Don Wong

Ali Wong: Don Wong
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ali Wong: Don Wong
68 izlenme
IMDb: 6.6
Bu yıl, Ali Wong Netflix kullanıcılarının karşısına geleneksel olmayan bir sevgililer günü hediyesi ile çıkıyor. Ali Wong’un üçüncü Netflix komedisi olan özel yapımda, önceki yapımlardan alışılmış kırmızı gözlük ve desenli elbise yine boy gösteriyor. Wong, çeşitli cinsiyet farklılıklarını ve cinsiyetçiliğe değinerek feminizm hakkındaki düşüncelerini bir komedi özelinde anlatıyor. Yapım, Wong’un erkeklerin komedyenlik kariyerlerinde başarıya ulaştıklarında, romantik hayatlarının çok iyiye gitmeye başladığı ve kadın oyuncularla ve süper modeller ile ilişkiler yaşamaya başladıklarını, örnek olarak ise Colin Jost’u gösterdiği bir espriyle başlıyor. Ancak kadınlar komedyenlik kariyerlerinde başarıya ulaştıklarında, romantik hayatlarının yavaş yavaş yok olmaya başladığını söylüyor. Wong, bu durumun erkeklerin kendilerinden daha güçlü ve daha zengin kadınlardan korkuyor olmalarına bağlıyor. Wong, yapımlarında işte bu gibi durumlarda komik ve ilginç bir söylemde bulunuyor ve tüm seyircileri gülmekten kırıp geçiriyor.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.