Akıl Defteri

Memento
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Akıl Defteri
94 izlenme
IMDb: 8.4
Akıl Defteri 2000 filminin konusu şöyledir: Kısa süreli hafıza kaybı yaşayan bir adamın başından geçen olaylar filmde anlatılmaktadır. Kısa süreli hafıza sorunu yaşayan adamın karısı öldürülür ve adam karısının katillerinin peşinden gider, onları bulmaya ve karısının öcünü almaya çalışacaktır. Karısı tecavüze uğramış ve ardından öldürülmüştür. Ucuz otellerde kalarak, nakit parayla, güzel kıyafetlerle, iş adamı gibi bir görünüm çizen adam karısının katillerini bulmaya karar verir ve bunun için elinden geleni yapar. Tek bir sorunu vardır o da kısa süreli hafıza kaybı yaşamasıdır. Bu kısa hafıza sorunu sebebiyle sadece kazadan önceki hayatını hatırlamaktadır. Kaza sonrasındaki hayatının her anını kısa süreli hafıza ve hatırlama ile geçirmektedir ve bu durum karısının katillerini bulmasını oldukça zorlaştıracaktır. Akıl Defteri 2000 filminin oyuncu kadrosu şöyledir: Guy Pearce, Carrie Anne Moss, Joe Pantoliano, Jorja Fox, Mark Boone Junior, Stephen Tobolowsky, Harriet Sansom Harris, Kimberly Campbell. Gerilim ve gizem türündeki, 1 saat 54 dakika uzunluğundaki Akıl Defteri filminin yönetmen koltuğunda ise Christopher Nolan oturmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.