Air Strike

Air Strike
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Air Strike
1940’lı zamanlar… II. Dünya Savaşı hızını kesmeden devam ediyordur. Japon Hava Kuvvetleri bütün güçleriyle düşmanlarına saldırmaktadır. Japonya’nın şimdilerde hedefledikleri şey karşı tarafın kullanırsa Japon ordusunun büyük kayıplar vereceği bir silahtır. Bu yüzden Japon ordusu bütün hava kuvvetlerini silahı ortadan kaldırmak için kullanıyordur. Lakin karşı tarafta yer alan Çin bu saldırıyı durdurabilmek için ellerinden geleni yapıyorlardır. Özellikle 5 Çin vatandaşı bu silahı koruyabilmek için hayatlarını ortaya koymuşlardır. Peki karşı tarafın bütün saldırılarına rağmen bu 5 kişi silahı korumayı başarabilecekler mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.