AI Love You

เอไอหัวใจโอเวอร์โหลด
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
AI Love You
240 izlenme
IMDb: 4.3
AI Love You, Dob isimli bir yapay zeka ile Lana isimli bir çalışanın arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Dob ileri zekalı bir program olup, duyguları hissetmeye programlanmıştır. Lana’ya âşık olması sonucu Dob, düzenini bozar ve her gün yaptığı rutin fonksiyonlarını bile yerine getirememeye başlar. Bu durum daha önce Lana ile feci bir aşk ilişkisi yaşamış olan Bob tarafından fark edilir. Lana’nın aşkını kazanmaktan başka bir düşüncesi olmayan Dob, Bob’un beynini hackler ve Bob ile Lana’nın anılarına ulaşmaya çalışır. Neticesinde yapay zekanın bilinci ile adamın bilinci yer değiştirir. Yeni Bob, yani Dob, Lana’yı kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk uğruna bir maceraya atılan Dob, gerçekliğin temellerini sorgular. Ancak bu duruma Lana’nın tepkisi nasıl olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.