Acımasız Tanrı

Carnage
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Acımasız Tanrı
381 izlenme
İki çocuk oyun parkında şiddetli bir şekilde kavga ederler. İkisi de birbirine saldırırken geri durmuyordur. Sonunda iki tarafta sakinleşir ve kavga biter. Ya da kavga yeni başlıyordur. Çocukların ebeveynleri kavganın çokta önemli olmadığını düşünüp bir buluşmayla işleri tatlıya bağlayabileceklerini düşünürler. Başta iki ailede her aile gibi olayın tatlıya bağlanıp kapanmasını sağlamaya çalışırlar. Lakin zaman ilerledikçe işler biraz kontrolünden çıkar ve durum kızışmaya başlar. Başta konuşarak halletmeye çalıştıkları problem bambaşka yerlere sarkar. Ortamda bulunan herkes birbirlerinin sakladığı bazı şeyleri ortaya çıkarmaya başlarlar. Bir süre sonra da bu durum artık önü kesilemez bir hal almaya başlar. Peki ufak bir kavgadan sonra bu derece büyüyen işin sonu ne olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.