Accident Man 2

Accident Man: Hitman's Holiday
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Accident Man 2
36 izlenme
Filmde bir adam oldukça profesyonel olan bir tetikçidir. Fakat daha sonra bu yetenekli tetikçi işlere ara vermiş adeta her eşyi bir kenara bırakmıştır. Daha sonra ona bir iş verildiğinde bu tetikçinin tek yapması gereken oldukça kötü bir mafya patronunun oğlunu korumaktır. Olaylar geliştikçe tetikçinin can dostunun hayatını kurtarması gerektiğinde her şey değişir. Ama hiçbir şey son bulmaz ve hepsi yetmezmiş gibi tehlikeli tetikçi babası olan adamla ilişkisini ayakta tutmak için savaşır. Fakat bunu yapabilmesi için kan dolu bir savaşa katılması gerekir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.