Abduction

Abduction
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Abduction
214 izlenme
IMDb: 4.8
Quinn Scott Adkins, Asya'nın bir şehrinde, hiçbir şekilde kim olduğunu, nereye ait olduğunu veya nereden geldiğini hatırlamadan, hafızasını tamamen yitirmişcesine bir parkın ortasında bulur kendini. Şehirde gördüğü her ne varsa kafasında parçaları tek tek birleştirerek kendisine ne olduğunu ve geçmişinin nereden geldiğini bulmaya çalışacaktır. Gördüğü her ipucunu bir bir toplamaya başlar. Eski bir askeri ajan olan ve şu sıralar gangsterlikle uğraşan Connor Andy On ise, karısının birden bire esrarengiz şekilde ortadan kaybolduğunu fark eder .O da karısının peşine düşecektir. Şimdi yaşanan bu iki durum , aslında neredeyse başka hiçbir ortak noktası bulunmayan bu iki insanı biraraya getirecek ve bu gizemli kayboluşların izini birlikte sürmelerini sağlayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.