A Father’s Fight

A Father's Fight
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
A Father’s Fight
66 izlenme
Wfilmizle sitesi ile dram dolu bir başarı öyküsüne tanık oluyoruz: Fight. Aslında film bize isminden içeriği hakkında biraz biraz kopya veriyor. Bu film azimli ve iyi yürekli bir dövüşçünün hikâyesi. Baş kahramanımız ise geçmişte duyduğu hırsı ve azimi yitirmiş bir adam. Fakat içinde aniden doğan yeni bir ruh, onu boks hayatına geri dönmesi için fena şekilde kamçılamaya başlar. Peki baş kahramanımız boks hayatında eskisi gibi başarı dolu günleri yeniden görmeyi başarabilecek midir? Başarı elde etmek için yeterli gücü kendisinde bulabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.