A Day to Die

A Day to Die
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
A Day to Die
148 izlenme
Conner başını yine bir derde sokmuştur ancak bu defasında Conner bunun bedelini karısı ile ödemiştir. Karısı ile birlikte arabaya binerken saldırıya uğrayan Conner uyandığında karısını bulamaz. Daha sonrasında Conner karısının kaçırıldığını ve bu olayın da başına aldığı yeni bela yüzünden olduğunu anlar. Ancak karısının serbest kalması için Conner’dan tam iki milyon dolar istenmektedir. Conner’ın bu parayı ise tek başına bulması imkansızdır. Bu yüzden de Conner vakit kaybetmeden eski ekibini bir araya getirir ve hem karısını kurtarmak hem de intikam almak için harekete geçer.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.