A Cut Above

Barba, Cabelo & Bigode
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
A Cut Above
169 izlenme
Komedi kategorisine giren film bir gencin macerasını anlatıyor. Genç çocuğun kendisine göre eğlenceli olarak nitelendirebileceği bir hayatı vardır. Çocuğun annesinin bir kuaför salonu vardır. Bütün ailenin geçimi bu kuaför salonu üzerinden sağlanıyordur. Ama son zamanlarda işler hiç de iyi gitmemeye başlar. Kuaför sonunda iflasın eşiğine gelir. Yapılacak tek şey kepenkleri indirmektir. Ama çocuk bunun olmasını istemez. Bu yüzden kolları sıvayıp işe atılır. Annesine yardım etme amacı ile işe başlayan çocuk istediğinden çok daha fazlasını elde eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.