A Banquet

A Banquet
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
A Banquet
112 izlenme
Wfilmizle ile nefesini tutarak izleyeceğiniz korku ve gerilimin doruğuna çıkacağınız harika bir korku filmi daha: A banquet. A banquet, bir annenin kızına karşı verdiği psikolojik mücadeleyi anlatıyor. Baş kahramanımız Holly adında eşi olmayan dul bir annedir. Holly, şu sıralar genç kızı ile ilgili olarak psikolojik bir sınavdan geçmektedir. Kızı Betsey, annesine bu bedenin aslında kendisinin olmadığını iddia eder ve onu başka bir gücün ele geçirdiğini söyler. Tüm bunlar Holly'ye koca bir saçmalık olarak gelir. Fakat Betsey'in tavırları gayet ciddidir. Peki Holly içinde sıkışıp kaldığı bu durumdan çıkmayı ve kızını kurtarmayı başarabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.