9 Bullets

9 Bullets
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
9 Bullets
60 izlenme
Eskiden burleks dansçılığı yaparak hayatını sürdüren yazar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Gözünün önünde ailesi katledildikten sonra hayat onun için sona ermiştir adeta. Ama bu sefer de genç komşusunu korumak zorundadır ve onu kurtarmak için her şeyi göze alacaktır. Bu riskli kararın ardından onun da yaşamına devam edebilmesi için ikinci bir şansı olduğunu ve her şey için çok da geç olmadığını fark eder. Şimdi ise eskiden sevgili olduğu yerel bir mafya babasından kaçmalı ve bu kaçış sırasında çocuğu korumalıdır. Wfilmizle sitemizde film 4k olarak sizlerle.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.