5 Kusursuz Sayıdır

5 è il numero perfetto
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
5 Kusursuz Sayıdır
127 izlenme
70’li yılların kaotik Napoli’sinde, Peppino Lo Cicero adındaki bir suçlu, döneminin en iyileri arasında yer almaktadır. Peppino, uzun yıllardır, sıklıkla çeşitli kriminal faaliyetlere dahil olmaktadır. Yılları koşuşturmaca ile geçen Peppino’nun yaşı artık ilerlemiştir. Peppino, artık bu aceleci hayatına bir son vermeye karar verir. Bu eski azılı suçlunun amacı, hayatının bu dönemlerini sakin ve sıradan insanlar gibi geçirmektir. Fakat Peppino’nun karanlık suç kuyusundan çıkması ve arınması o kadar kolay olmayacaktır. Peppino, Napoli’nin yeraltı dünyasından elini eteğini çekmek için hazırlanırken, oğlu öldürülür. Bu trajik kayıp Peppino’da şok etkisi yaratır. Bunun üzerine Peppino, oğlunun intikamını alabilmek için suç dünyasına geri döner.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.