42 Segundos

42 segundos
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
42 Segundos
44 izlenme
Dünyanın en hırslı ve zorlu yöntemleri olan tavizsiz antrenör ve 92 altın madalya kazanmak için son derece istekli İspanya su topu takımı arasındaki sıra dışı eğitimlerin ele alındığı bu film gerçek olaylara dayanmaktadır. Takım kazanmayı ne kadar fazla istese de antrenörleri olan Hırvat Dragan Matutinoviç’e katlanmak kolay değildir. Takımı çok zorlayan antrenörün yöntemleri insanlık dışıdır. Takım için böyle birine katlanmak, onunla çalışmak asla kolay değildir hatta bu eğitimlere göz yummak çok zordur ama kazanmak için bunlara katlanabilecekler midir? 1992 Olimpiyatları için verilen bu mücadelede sonuç ne olacaktır?
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.