3 Days with Dad

3 Days with Dad
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
3 Days with Dad
50 izlenme
Eddie Mills şu sıralar dini inancının da getirdiği bir manevi yük ile vicdan azabı çekmektedir. Çünkü öz babası ne kadar hayatta olsa da gidişatı iyi değildir. Artık neredeyse sayılı günü kaldığını kendisi de dışarıdan bakan gözler de fark etmektedir. Ancak Eddie'nin tepesinde üvey annesi ona pek de rahat vermemektedir. Yalnızca babasının sağlık sorunları değil kendi içindeki hesaplaşmalar da Eddie'nin psikolojisini kötü yönde etkilemektedir. Peki Eddie bu durumun altından nasıl kalkacaktır? Babası ile ölmeden önce dilediğince vakit geçirebilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.