20th Century Girl

20세기 소녀
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
20th Century Girl
63 izlenme
Film beklenmedik şekilde âşık olan genç bir kızın yaşadıklarına odaklanmaktadır. Takvimler 1999 yılını gösterdiğinde genç bir kız yakın arkadaşıyla beraber vakit geçirirken bir şey öğrenir. Onun sırılsıklam âşık olduğu çocuğu arkadaşı anlatınca her şey bir anda değişir. Günler geçtikçe genç kız bu çocuğu takip etmeye ve her hareketini not almaya başlaması ile başka bir aşk hikayesi hayat bulur. Wfilmizle farkı ile 4k formatında sunulan bu romantik gençlik filmi, genç bir kızın hayatının kökten değişimini anlatmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.