1480 Radio Pirates

1480 Radio Pirates
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
1480 Radio Pirates
147 izlenme
Sene 1965. Rock türü müzik dünyasını büyük ölçüde sallamaktadır. Müzik türü birçok ülkede etkisini göstermektedir. Lakin Yeni Zelanda bu ülkelere dahil değildir. Richard Davis ise 23 yaşında bir gazetecidir. Richard sıradan bir gazeteci olmak istemiyordur. İçinde bulunduğu bu durumu kırmak istiyordur. Richard’ın temel amacı hükümetin dayattığı bu yasakların önüne geçmeye çalışmaktır. Hükümet yayıncılık üzerinde birçok engel oluşturuyordur. Bunlardan bir tanesi de rock müzik üzerine bir kısıtlamadır. Richard, rock n' roll türünün ülkeye iyi geleceğini düşünüyordur ve ardından gelen neslin bu müzik türünü tanıması gerektiğini düşünüyordur. Bunun içinde her şeyi yapmaya hazırdır. Elinden geleni yapmaya kararlı olan Richard aynı anda başka sorunlarla da uğraşıyordur.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.