13 Minutes

13 Minutes
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
13 Minutes
133 izlenme
İnsanların huzur içinde yaşadığı, sıradan bir kasaba olan Heartland kasabası; Mİnninnewah sakinleri için yine her gün olduğu gibi sıradan bir gün gibi geçmektedir. Ancak kısa süre sonra kasabada yaşayan insanlar, bugün son derece tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacaktır. Kasabayı yok edebilecek büyüklükte olan, şimdiye kadar görülen en büyük kasırganın görülmesiyle birlikte tüm kasaba sanikleri büyük bir paniğe kapılır. Kasabalının bu felaketten kurtulabilmeleri için ise sadece 13 dakikaları olacaktır. Kasırganın ortasında hayatlarını kurtarabilmek için savaşan dört aile, aralarındaki farklılıkları bir kenara koyup işbirliği yapmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.